FAQ

Wens je ons te contacteren? Raadpleeg zeker ook eens onze FAQ met de meest voorkomende vragen. Mogelijk vind je daar al een antwoord op je vraag.

Ons team

Neem je graag persoonlijk contact op met één van onze medewerkers? Hieronder vind je het overzicht van al onze medewerkers met hun bevoegdheid en hun contactinformatie.
Bruno Aerts

Bruno Aerts

Dominic Verhoeven

Dominic Verhoeven

Directeur 

dominic.verhoeven@caritas.be
T +32 (0)2 608 00 70
M +32 (0)496 86 30 47

Dorien Van Haute

Dorien Van Haute

Adjunct van de Directeur | Stafmedewerker Armoede en Sociaal Beleid

dorien.vanhaute@caritas.be
T +32 (0)2 229 36 59
M +32 (0)477 97 38 01

Thijs Smeyers

Thijs Smeyers

Coördinator Beleid en Politiek

thijs.smeyers@caritas.be
T +32 (0)2 608 00 79
M +32 (0)496 82 93 98

Griet Torrekens

Griet Torrekens

Boekhouding en Personeelszaken

griet.torrekens@caritas.be
T +32 (0)2 608 00 77

Nha Truc Le

Nha Truc Le

Vrijwilligerswerk

nhatruc.le@caritas.be 
T +32 (0)2 608 00 71

Irene Sestini

Irene Sestini

Vrijwilligerswerk

irene.sestini@caritas.be 
T +32 (0)2 229 36 33
M +32 (0)478 63 55 90

Sarah Dewinter

Sarah Dewinter

Vrijwilligerswerk

sarah.dewinter@caritas.be
T +32 (0)2 608 00 74
M +32 (0)471 84 02 93

Senne Mertens

Senne Mertens

Vrijwilligerswerk

senne.mertens@caritas.be
T +32 (0)2 608 00 76

Lina D'Amico

Lina D'Amico

Stafmedewerker Algemeen Beleid

lina.damico@caritas.be
T +32 (0)2 608 00 73
M +32 (0)497 21 72 27

Krista Caimo

Krista Caimo

Stafmedewerker Communicatie 

krista.caimo@caritas.be 
T +32 (0)2 229 36 59

Tony De Jans

Tony De Jans

Stafmedewerker pastoraal en identiteit 

tony.de.jans@ccv.be
T +32(0)16 38 98 91

Olga Huylenbroeck

Olga Huylenbroeck

Stafmedewerker regio Oost-Vlaanderen

olga.huylenbroek@caritas.be 
T +32 (0)9 224 37 69

Contact

Je kan je vraag of opmerking ook steeds formuleren via ons contactformulier.