FAQ

Wens je ons te contacteren? Raadpleeg zeker ook eens onze FAQ met de meest voorkomende vragen. Mogelijk vind je daar al een antwoord op je vraag.

Neem je graag persoonlijk contact op met één van onze medewerkers? Hieronder vind je het overzicht van al onze medewerkers met hun bevoegdheid en hun contactinformatie.

Bestuur

Bruno Aerts

Bruno Aerts

Dominic Verhoeven

Dominic Verhoeven

Directeur 

dominic.verhoeven@caritas.be
T +32 (0)2 608 00 70
M +32 (0)496 86 30 47

Dorien Van Haute

Dorien Van Haute

Adjunct Directeur | Stafmedewerker Armoede en Sociaal Beleid

dorien.vanhaute@caritas.be
T +32 (0)2 229 36 59
M +32 (0)477 97 38 01

Thematische Stafdiensten

Armoedebeleid

Thijs Smeyers

Thijs Smeyers

Coördinator Beleid en Politiek

thijs.smeyers@caritas.be
T +32 (0)2 608 00 79
M +32 (0)496 82 93 98

Dorien Van Haute

Dorien Van Haute

Adjunct Directeur | Stafmedewerker Armoede en Sociaal Beleid

dorien.vanhaute@caritas.be
T +32 (0)2 229 36 59
M +32 (0)477 97 38 01

Liselotte Reyntjens

Liselotte Reyntjens

Stafmedewerker Armoede en Sociaal beleid

liselotte.reyntjens@caritas.be
M +32 (0)478 97 05 72

Pastoraal en identiteit

Tony De Jans

Tony De Jans

Stafmedewerker pastoraal en identiteit 

tony.de.jans@ccv.be
T +32(0)16 38 98 91

 Nathalie Dewaersegger

Nathalie Dewaersegger

Stafmedewerker pastoraal en identiteit 

Vrijwillig engagement

Nha Truc Le

Nha Truc Le

Vrijwilligerswerk

nhatruc.le@caritas.be 
T +32 (0)2 608 00 71

Irene Sestini

Irene Sestini

Vrijwilligerswerk

irene.sestini@caritas.be 
T +32 (0)2 229 36 33
M +32 (0)478 63 55 90

Sarah Dewinter

Sarah Dewinter

Vrijwilligerswerk

sarah.dewinter@caritas.be
T +32 (0)2 608 00 74
M +32 (0)471 84 02 93

Senne Mertens

Senne Mertens

Vrijwilligerswerk

senne.mertens@caritas.be
T +32 (0)2 608 00 76

Ondersteunende diensten

Griet Torrekens

Griet Torrekens

Boekhouding en Personeelszaken

griet.torrekens@caritas.be
T +32 (0)2 608 00 77

Krista Caimo

Krista Caimo

Stafmedewerker Communicatie 

krista.caimo@caritas.be 
T +32 (0)2 229 36 59

Operationele werking

Caritas Hulpbetoon

Lina D'Amico

Lina D'Amico

Stafmedewerker Algemeen Beleid

lina.damico@caritas.be
T +32 (0)2 608 00 73
M +32 (0)497 21 72 27

Olga Huylenbroeck

Olga Huylenbroeck

Stafmedewerker regio Oost-Vlaanderen

olga.huylenbroeck@caritas.be 
T +32 (0)9 224 37 69

Perspectief Wonen - Lübeck Site Gent

Sylvia Servranckx

Sylvia Servranckx

Teamcoördinator Lübecksite

sylvia.servranckx@caritas.be
M +32 (0)471 28 01 24

Gilles Van der Auwermeulen

Gilles Van der Auwermeulen

Beheerder Lübecksite

gilles.vanderauwermeulen@caritas.be
M +32 (0)471 28 00 67 

Margot Van den Heede

Margot Van den Heede

Beheerder Lübecksite

margot.vandenheede@caritas.be
M +32 (0)473 30 78 40

Frantisek Eku Mizigar

Frantisek Eku Mizigar

Beheerder Lübecksite

frantisek.mizigar@caritas.be
M +32 (0)471 28 00 42

Djamila Karibekova

Djamila Karibekova

Animator Lübecksite

djamila.karibekova@caritas.be

Andere operationele werkingen

Irene Sestini

Irene Sestini

Referentieadressen Antwerpen

irene.sestini@caritas.be 
T +32 (0)2 229 36 33
M +32 (0)478 63 55 90

Sarah Dewinter

Sarah Dewinter

Listening Center Antwerpen

sarah.dewinter@caritas.be
T +32 (0)2 608 00 74
M +32 (0)471 84 02 93

Nha Truc Le

Nha Truc Le

Internationale projecten EU

nhatruc.le@caritas.be 
T +32 (0)2 608 00 71

Senne Mertens

Senne Mertens

Internationale projecten EU

senne.mertens@caritas.be
T +32 (0)2 608 00 76

Contact

Je kan je vraag of opmerking ook steeds formuleren via ons contactformulier.