FAQ

Wens je ons te contacteren? Raadpleeg zeker ook eens onze FAQ met de meest voorkomende vragen. Mogelijk vind je daar al een antwoord op je vraag.

Neem je graag persoonlijk contact op met één van onze medewerkers? Hieronder vind je het overzicht van al onze medewerkers met hun bevoegdheid en hun contactinformatie.

Bestuur

Bruno Aerts

Bruno Aerts

Dominic Verhoeven

Dominic Verhoeven

Directeur 

dominic.verhoeven@caritas.be
T +32 (0)2 608 00 70
M +32 (0)496 86 30 47

Dorien Van Haute

Dorien Van Haute

Adjunct Directeur | Stafmedewerker Armoede en Sociaal Beleid

dorien.vanhaute@caritas.be
T +32 (0)2 229 36 59
M +32 (0)477 97 38 01

Thematische Stafdiensten

Armoedebeleid

Dorien Van Haute

Dorien Van Haute

Adjunct Directeur | Stafmedewerker Armoede en Sociaal Beleid

dorien.vanhaute@caritas.be
T +32 (0)2 229 36 59
M +32 (0)477 97 38 01

Liselotte Reyntjens

Liselotte Reyntjens

Stafmedewerker Armoede en Sociaal beleid

liselotte.reyntjens@caritas.be
M +32 (0)478 97 05 72

Sander Vanmaercke

Sander Vanmaercke

Stafmedewerker Sociaal Beleid en Advocacy

sander.vanmaercke@caritas.be
M +32 (0)493 70 23 19

Pastoraal en identiteit

Tony De Jans

Tony De Jans

Stafmedewerker pastoraal en identiteit 

tony.dejans@caritas.be
T +32(0)16 38 98 91
M +32(0)475 36 76 55

Marietje Peels

Marietje Peels

Stafmedewerker pastoraal en identiteit 

marietje.peels@vlbm.be
M +32 (0)496 85 35 24

Vrijwillig engagement

Nha Truc Le

Nha Truc Le

Vrijwilligerswerk

nhatruc.le@caritas.be 
T +32 (0)2 608 00 71

Sarah Dewinter

Sarah Dewinter

Vrijwilligerswerk

sarah.dewinter@caritas.be
T +32 (0)2 608 00 74
M +32 (0)471 84 02 93

Hélène Vanooteghem

Hélène Vanooteghem

Vrijwilligerswerk

helene.vanooteghem@caritas.be
M +32 (0)477 56 12 37

Ondersteunende diensten

Griet Torrekens

Griet Torrekens

Boekhouding en Personeelszaken

griet.torrekens@caritas.be
T +32 (0)2 608 00 77

Krista Caimo

Krista Caimo

Stafmedewerker Communicatie 

krista.caimo@caritas.be 
T +32 (0)2 229 36 59

Operationele werking

Caritas Hulpbetoon

Lina D'Amico

Lina D'Amico

Stafmedewerker Algemeen Beleid

lina.damico@caritas.be
T +32 (0)2 608 00 73
M +32 (0)497 21 72 27

Magalie Lubaki

Magalie Lubaki

Stafmedewerker regio Oost-Vlaanderen

crisisfonds.oostvlaanderen@caritas.be
T +32 (0)9 225 16 26

Perspectief Wonen - Lübecksite Gent

Sylvia Servranckx

Sylvia Servranckx

Teamcoördinator Lübecksite

sylvia.servranckx@caritas.be
M +32 (0)490 42 57 80

Gilles Van der Auwermeulen

Gilles Van der Auwermeulen

Beheerder Lübecksite

gilles.vanderauwermeulen@caritas.be
M +32 (0)471 28 00 67 

Margot Jacob

Margot Jacob

Beheerder Lübecksite

margot.jacob@caritas.be
M +32 (0)473 30 78 40

Frantisek Eku Mizigar

Frantisek Eku Mizigar

Animator Lübecksite

frantisek.mizigar@caritas.be
M +32 (0)471 28 00 42

Sumo Jackson

Sumo Jackson

Begeleider nachtpermanentie

Sumo.jackson@caritas.be
M +32 (0)477 98 18 99

Abdelaziz El Mansouri

Abdelaziz El Mansouri

Begeleider nachtpermanentie

Abdelaziz.elmansouri@caritas.be
M +32 (0)477 98 35 52

Vital Snauwaert

Vital Snauwaert

Animator Lübecksite

vital.snauwaert@caritas.be
+32 (0)471 28 01 24

Siel Vanfleteren

Siel Vanfleteren

Animator Lübecksite

siel.vanfleteren@caritas.be
M +32 (0)475 80 16 01

Listening Center

Sarah Dewinter

Sarah Dewinter

sarah.dewinter@caritas.be
T +32 (0)2 608 00 74
M +32 (0)471 84 02 93

Sarah Smekens

Sarah Smekens

sarah.smekens@caritas.be
M +32 (0)477 56 11 10 

Referentieadressen

Sarah Dewinter

Sarah Dewinter

Referentieadressen

referentie-
adressen.antwerpen@caritas.be

M +32 (0)473 30 25 59

Liselotte Reyntjens

Liselotte Reyntjens

Referentieadressen

referentie-
adressen.antwerpen@caritas.be

M +32 (0)479 02 74 83

Sarah Smekens

Sarah Smekens

Referentieadressen

referentie-adressen.antwerpen@caritas.be
M +32 (0)477 56 11 10 

Internationale projecten EU

Nha Truc Le

Nha Truc Le

Internationale projecten EU

nhatruc.le@caritas.be 
T +32 (0)2 608 00 71

Contact

Je kan je vraag of opmerking ook steeds formuleren via ons contactformulier.